Polska drużyna na FIRST® LEGO® League Morocco Open International 2023

W dniach od 18 do 21 maja 2023 roku, Maroko stało się areną międzynarodowych zmagań młodych innowatorów, naukowców, inżynierów, edukatorów oraz entuzjastów nauki i technologii. FIRST® LEGO® League Morocco Open International 2023 zgromadziło ponad 800 uczestników z ponad 50 krajów. W trakcie tych czterech dni, uczestnicy mieli możliwość dzielenia się swoimi pomysłami, wiedzą, doświadczeniami, nawiązywania nowych kontaktów oraz świętowania jedności w duchu nauki i technologii.

Wśród reprezentantów z całego świata znalazła się także polska drużyna Lemomates z Warszawy, która podczas krajowych finałów FIRST® LEGO® League zajęła wysokie, trzecie miejsce.

Ich udział w wydarzeniu to nie tylko dowód na doskonałe przygotowanie i umiejętności drużyny, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda i możliwość zdobycia nieocenionego doświadczenia. Drużyna Lemomates nie tylko godnie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej, ale także doskonale się bawiła, czerpiąc radość i inspirację z udziału w tych niezwykłych zawodach.

Zdobyli imponujące 32 miejsce w kategorii Robot Games!

Gratulujemy drużynie Lemomates i wszystkim uczestnikom tej niezwykłej imprezy. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej niesamowitej przygody, inspirującej młode umysły do dalszych odkryć i nauki.

Więcej wpisów