FIRST® LEGO® League Off Season

2 czerwca w Szubinie odbył się regionalny finał FIRST LEGO League Off Season. Wydarzenie zgromadziło 6 drużyn w kategorii Challenge oraz aż 11 drużyn w kategorii Explore, które wykazały niezwykłe zaangażowanie, pomysłowość i pasję do nauki.

Szczególne gratulacje należą się drużynie KRAB z Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie, która wygrała w kategorii Challenge. To była prawdziwa radość obserwować, jak te młode umysły pracują razem, tworząc innowacyjne rozwiązania i przełamując bariery.

Ponadto, w ramach atrakcji Build The Change, uczestnicy mieli okazję nauczyć się, jak pracować razem, podejmować decyzje i rozwiązywać problemy, a wszystko to poprzez zabawę. Było to doskonałe doświadczenie, które pokazało, jak nauka i rozwój mogą iść w parze z zabawą.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, i jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich uczestników. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenia FIRST LEGO League, aby dalej inspirować młodych ludzi do nauki i odkrywania świata poprzez pryzmat zabawy i ciekawości.

Więcej wpisów