Nasz program w gronie 15 najlepszych projektów w Polsce

Z radością i wdzięcznością pragniemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Nasz nowatorski projekt edukacyjny „Matematyka ułatwia życie – to się lubi” zyskał uznanie na szczeblu krajowym, zdobywając miejsce w gronie 15 najlepszych projektów w ramach prestiżowego programu mPotęga, realizowanego przez mBank S.A. Jest to nie tylko wielkie wyróżnienie, ale przede wszystkim dowód na to, że nasza pasja i zaangażowanie w rozwijanie innowacyjnej edukacji przynoszą wymierne rezultaty.

Ale nasza podróż wciąż trwa. Teraz stajemy w szranki o Nagrodę Publiczności i w tej walce niezbędne jest Wasze wsparcie. Codziennie do 28 czerwca macie możliwość oddać swój głos na nasz projekt pod adresem: https://glosowanie.mpotega.pl/. Wasze głosy mogą pomóc nam rozszerzyć wpływ naszego projektu, dotrzeć do większej liczby osób i zainspirować jeszcze więcej młodych umysłów.

Projekt „Matematyka ułatwia życie – to się lubi” jest skierowany do uczniów klas 7-8 i ma na celu zachęcenie ich do tworzenia dydaktycznych narzędzi poprzez proces prototypowania. W naszym podejściu do edukacji łączymy technologię, matematykę i kreatywność, tworząc holistyczne doświadczenie naukowe.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i ufamy, że dzięki Waszym głosom uda nam się zdobyć Nagrodę Publiczności. Wspólnie mamy moc kształtowania przyszłości edukacji.

Więcej wpisów