OKSE – Central Europe Gaming & E-Careers Congres

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie są związki między grami a edukacją? Jak świat gier, technologia i nauka wpływają na kształtowanie przyszłości edukacji?

Te fascynujące zagadnienia były punktem wyjścia dla naszej niezawodnej Prezeski, Katarzyny Nogalskiej, podczas jej udziału w OKSE – Central Europe Gaming & E-Careers Congres. To właśnie tam, w sercu Europy Środkowo-Wschodniej, odbywa się najdłużej organizowana cykliczna konferencja poświęcona gamingowi i branżom pokrewnym.

W towarzystwie wybitnych specjalistów, takich jak Daniel Bartłomowicz z Fundacji Wspierania Edukacji PRO FUTURO, Monika Jaskuła – dyrektorem szkoły Cosinus, Rafał Lew-Starowicz – wiceprezydentem EdTech Poland Foundation i Maciek Skorko – prezesem Zarządu Esports Lab, Katarzyna pochyliła się nad tym, jak teraźniejszość edukacji, technologia i gry wpływają na przyszłość kształcenia.

Ale nie był to tylko panel dyskusyjny. Katarzyna podzieliła się z publicznością swoimi spostrzeżeniami na ten temat podczas wystąpienia pt. „GRY PRZYSZŁOŚCI”. Mówiła o FIRST LEGO League, game robots i wyzwaniach, z jakimi mierzą się współcześni nastolatkowie. Omówiła, jak nasza Fundacja stara się dostosować do tych wyzwań i jakie role odgrywa edukacja w naszym dynamicznie zmieniającym się świecie.

To była niezwykle ważna okazja dla nas, żeby dołączyć do konwersatorium, które koncentruje się na rozwoju cyfrowych narzędzi edukacyjnych – kluczowych dla naszej misji w Fundacji. To była również szansa, by przyczynić się do tworzenia przestrzeni do efektywnej wymiany poglądów oraz ułatwiania dostępu do unikatowej wiedzy.

Zachęcamy do obejrzenia pełnego nagrania z wydarzenia, które dostępne jest w linku poniżej. Pozwoli Ci to na zrozumienie naszej wizji, a także na zapoznanie się z najnowszymi trendami i wyzwaniami w branży.

Więcej wpisów