Bett Show 2024 – największe na świecie wydarzenie poświęcone technologiom edukacyjnym

W dniach 22-24 stycznia, Fundacja ALE Nauczanie uczestniczyła w prestiżowym wydarzeniu Bett Show 2024. Jest to największe na świecie wydarzenie poświęcone technologiom edukacyjnym, gromadzące edukatorów z całego spektrum edukacji oraz ponad 500 innowacyjnych dostawców rozwiązań EdTech i edukacyjnych. Bett stanowi unikalne miejsce, gdzie edukacja spotyka się z najnowszą technologią, oferując nie tylko dostęp do najwyższej jakości technologii edukacyjnych, ale i umożliwiając spotkania z liderami branży, prezentacje na żywo oraz możliwości współpracy.

Podczas Bett 2024, Fundacja ALE Nauczanie aktywnie uczestniczyła w szeregu paneli dyskusyjnych, prezentacji oraz spotkań biznesowych. Prezeska Fundacji Katarzyna Nogalska oraz Jakub Piasecki, fundator i członek zarządu Fundacji, prowadzili wiele inspirujących rozmów z globalnymi liderami w dziedzinie edukacji i technologii. Spotkania te zaowocowały nowymi kontaktami, które będą miały znaczący wpływ na przyszłe kierunki rozwoju Fundacji.

Jednym z kluczowych aspektów udziału Fundacji ALE Nauczanie w Bett 2024 było nawiązanie nowych partnerstw strategicznych. Te nowe kontakty umożliwią Fundacji jeszcze lepsze dostosowanie oferowanych programów edukacyjnych do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, zwiększając tym samym skuteczność w przygotowaniu młodych ludzi do wyzwań przyszłości.

W obliczu zdobytych doświadczeń i nawiązanych kontaktów podczas Bett 2024, Fundacja ALE Nauczanie z niecierpliwością oczekuje na implementację nowych pomysłów i strategii. Te innowacyjne koncepcje, wyłonione z najnowszych trendów w edukacji i technologii to krok naprzód w realizacji długoterminowej misji Fundacji – kształtowania przyszłości edukacji wyprzedzającej dynamicznie zmieniający się świat.

Więcej wpisów